– Kontakt

PWSZ w Głogowie

Biuro Projektów i Współpracy z Zagranicą

e-mail: erasmus@pwsz.glogow.pl

pokój 119A, czynne PN.-PT. od 7:30 do 15:30

tel. (076) 832 04 37

Uczelniany Koordynator Erasmus+

mgr inż. Grzegorz Machera

g.machera@pwsz.glogow.pl | tel. (076) 832 04 37

umowa KA103-2020

Koordynator Instytutu Politechnicznego:

dr inż. Marcel Luzar | m.luzar@pwsz.glogow.pl

Koordynator Instytutu Humanistycznego:

dr hab. Anita Stefańska | a.stefanska@pwsz.glogow.pl

Koordynator Instytutu Ekonomicznego:

dr Izabella Ewa Cech | cech@pwsz.glogow.pl

Koordynator Instytutu Medycznego:

dr n. med. Elżbieta Garwacka-Czachor | e.garwacka@pwsz.glogow.pl

umowa KA131-2021 oraz KA131-2022

Koordynator kierunku Automatyka i robotyka:

dr inż. Marcel Luzar | m.luzar@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Finanse i rachunkowość:

dr Izabella Ewa Cech | cech@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Inżynieria i logistyka produkcji:

dr inż. Sławomir Chmielewski | s.chmielewski@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Metalurgia:

dr inż. Katarzyna Pantoł | pantol@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Nowe media:

dr Izabela Rutkowska | i.rutkowska@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Pedagogika:

dr hab. Anita Stefańska | a.stefanska@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna:

dr Anetta Soroka-Fedorczuk | fedorczuk-soroka@pwsz.glogow.pl

 

Koordynator kierunku Pielęgniarstwo:

dr n. med. Elżbieta Garwacka-Czachor | e.garwacka@pwsz.glogow.pl

 

Koordynatorzy zostali powołani Zarządzeniem Rektora PWSZ w Głogowie nr 51/2022 z dnia 26 września 2022 r. TREŚĆ ZARZĄDZENIA

 

Back to top